Wywiad: Zaskakujący comeback – Moja Gazeta Regionalna

W sobotę 2 września w Wołominie KW PiS zaprezentował swoich kandydatów do Sejmu i Senatu w okręgu wyborczym nr 40. Nie ukrywam, że sporym zaskoczeniem było pojawienie się Pana nazwiska na tej liście…

To prawda. Pięć lat temu deklarując, że nie będę już ubiegał się o reelekcję na stanowisko burmistrza Ząbek spowodowałem pewną konsternację. Wówczas potrzebowałem trochę czasu dla rodziny. Miałem dwójkę małych dzieci i kochaną żonę w ciąży z trzecim. W takim czasie kampania wyborcza na burmistrza a potem pełne angażowanie się w stanowisko samorządowe jest dużym obciążeniem dla rodziny, która mnie potrzebowała. Dziś, gdy moje życie prywatne się ustabilizowało, brakuje mi tej aktywności, kontaktu z ludźmi, działania.

Ma Pan wieloletnie doświadczenie samorządowe – był Pan radnym w Ząbkach, radnym Powiatu Wołomińskiego, przewodniczącym Rady Powiatu Wołomińskiego, ale przede wszystkim burmistrzem Ząbek przez 3 kadencje. Potem na kilka lat wycofał się Pan z działalności samorządowej. Skąd zatem decyzja o kandydowaniu do Sejmu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *